| Processor | AMD Ryzen 5 2000 series |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| SSD Storage | 240 GB |
| HDD Storage | 1 TB |
| Display Size | 18 inch |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics | NVIDIA GeForce GTX 700M Series |
| Operating System | Windows 11 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 8.00 kg |
| Brand | LG |




































































