| Processor | AMD A-Series |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| SSD Storage | 256 GB |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Graphics | AMD Radeon R5 M200 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 2.40Kg |
| Brand | Acer |
| Processor | AMD A-Series |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| SSD Storage | 256 GB |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Graphics | AMD Radeon R5 M200 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 2.40Kg |
| Brand | Acer |