| Processor | Intel i5 7th gen |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| SSD Storage | 128 GB |
| Display Size | 12.5 inch |
| Screen Resolution | 2880 x 1800 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.20 kg |
| Brand | HP |
| Processor | Intel i5 7th gen |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| SSD Storage | 128 GB |
| Display Size | 12.5 inch |
| Screen Resolution | 2880 x 1800 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.20 kg |
| Brand | HP |