| Processor | Intel i9 9th gen |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| SSD Storage | 240 GB |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.93 kg |
| Brand | Lenovo |
| Processor | Intel i9 9th gen |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| SSD Storage | 240 GB |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System | Windows 10 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.93 kg |
| Brand | Lenovo |