| Processor | Intel i3 8th gen |
| RAM Size | 12 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| SSD Storage | 512 GB |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System | Windows 11 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.55 kg |
| Brand | Lenovo |
| Processor | Intel i3 8th gen |
| RAM Size | 12 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| SSD Storage | 512 GB |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System | Windows 11 |
| Condition | Used |
| Item Weight | 1.55 kg |
| Brand | Lenovo |